بخش مشاوره ژنتیک
مشاوره ژنتیک شاخه ای از علم پزشکی است که مشکلات ناشی از احتمال رخ دادن بیماریهای ژنتیکی را در یک خانواده وجمعیت بررسی می کندو فرآیندی است که از طریق آن بیماران یا بستگان در معرض خطر یک اختلال ارثی، از عواقب و ماهیت اختلال، احتمال توسعه یا انتقال آن و چگونگی مدیریت و تنظیم خانواده ، مطلع می شوند.در واقع مشاوره ژنتیک فعالیتی محوری در ژنتیک پزشکی است  
ادامه .... 
ژنتیک پزشکی
بخش ژنتیک پزشکی آزمایشگاه فوق تخصصی میلاد بعنوان تنها مرکز تخصصی ژنتیک پزشکی در شرق تهران در بخش های تشخیصی متعدد با بکارگیری تجهیزات و پرسنل متخصص و متعهد به شرح ذیل آماده ارائه خدمات تشخیصی به مراجعین محترم می باشد.
ادامه ...
بخش پاتولوژی
آسیب‌شناسی یا پاتولوژی (به انگلیسی: Pathology) شاخه‌ای از علم پزشکی است که درباره تاثیر بیماریها و آسیب‌ها در سطح بافتی و سلولی و مولکولی بحث می‌کند و شامل مطالعه فرایند بیماری در یک اندام یا تمامی بدن برای شناخت ماهیت و علت‌های آن است. پاتولوژی‎ ‎در اصل به معنای آسیب‌شناسی است، کلمه پاتولوژی از کلمه یونانی پاتو (بیماری ) و لوژی (علم مطالعه) تشکیل شده است. 
ادامه ... 
بخش سیتولوژی
یاخته شناسی یا سلول‌شناسی یا سیتولوژی (به انگلیسی: Cytology) دانش شناخت و بررسی یاخته‌ها است. یاخته‌شناسی شاخه‌ای است از زیست‌شناسی. یاخته‌شناسی بیشتر بر مشاهدات میکروسکوپی استوار است.
ادامه ...
بخش بیوشیمی
زیست‌شیمی یا بیوشیمی یا شیمی حیات (به انگلیسی: Biochemistry or Biological Chemistry) مطالعهٔ فرایندهای شیمیایی در سازوارههای زیستی است. زیست‌شیمی با ساختار و عمل‌کرد اجزاء سلولی مثل پروتئینها، کربوهیدراتها، لیپیدها، اسیدهای نوکلئیک، و انواع دیگر زیست‌مولکولها سر و کار دارد.
ادامه ... 
بخش هورمون شناسی
هورمون ها مواد شیمیایی هستند که در پاسخ به یک محرک خاص از غدد ساخته شده و به درون خون ترشح می‌شوند، پیام را در سرتاسر بدن حمل می‌کنند و آن را به تمامی سلول‌های هدف می‌ رسانند.
ادامه ... 
بخش میکروب شناسی
میکروب‌شناسی علمی است که در درباره شکل، ساختمان، متابولیسم و کلیه ویژگی های موجودات زنده ذره بینی بحث می کند و رابطه این موجودات را با بعضی بیماریهای انسان، جانوران و گیاهان مورد بررسی قرار می دهد. بخش میکروب شناسی آزمایشگاه میلاد تهرانپارس به صورت مجزا از سایر بخش ها و مجهز به تجهیزات مدرن و اختصاصی می باشد.
ادامه ... 
بخش قارچ شناسی
قارچ‌شناسی (به انگلیسی: Mycology) شاخه‌ای از زیست‌شناسی است که با مطالعۀ قارچ‌ها در زمینه‌های شامل خصوصیات ژنتیکی و زیست‌شیمیایی، آرایه‌شناسی، استفاده آن‌ها برای انسان برای مثال در پزشکی (مانند پنی‌سیلین)، خوراک و همین طور خطرهای آن‌ها که باعث مسمومیت می‌شود.سروکار دارد. 
ادامه ... 
بخش انگل شناسی
 انگل‌شناسی مطالعه انگل و میزبان، و روابط بین آن‌ها است. انگل‌شناسی یکی از شاخه‌های زیست‌شناسی به حساب می‌آید و علاوه بر مطالعه ارگانیسم و محیط پیرامونش، نحوه زندگی انگل‌ها را به عنوان یک روش زندگی، مورد بررسی قرار می‌دهد.
ادامه ...
بخش پرناتولوژی
شامل :
بخش آی یو آی (اسپرم )
 آی یو آی روشی کمکی برای باردار شدن است. در طول آی یو آی، پزشک اسپرم شسته شده ای را انتخاب کرده و داخل رحم در زمان تخمک گذاری در نزدیکی تخمک قرار می دهد. این فرایند گاهی با قرص های باروری همراه است تا شانس بچه دار شدن افزایش یابد.روش آی یو آی روشی بی درد است. اما به عنوان اولین روش درمان توصیه نمی شود. این روش هنگامی به شما کمک می کند که:
ادامه ...
بخش غربالگری
شامل :
بخش سلولوژی
شامل :
بخش ایمونولوژی
شامل :

نام تست یا آزمایش مورد نظر خود را جستجو نمایید .